Energetický gél Super Dextrin Gel

Neohodnotené
 
Novinka Tip Zväčšiť
 

Revolučný vysoko energetický gél pre vytrvalostných športovcov s dextrínom novej generácie pre dlhodobé dopĺňanie energie. Bojuje proti svalovej únave a vyčerpávaniu rezerv glykogénu vo svaloch.

doping_591pxlogo_vegan_ES100px_1logo_vegetarian_ESgluten_591px

Cena €2,08 bez DPH
€2,50
Kód tovaru 175
Značka EthicSport
Kategória Pred výkonom
Položka bola vypredaná...
 
Certifikát výhodného obchodu na HLEDEJCENY.cz
Výhodný obchod

SUPER DEXTRIN® GEL je energetický produkt novej generácie predovšetkým pre vytrvalostných športovcov. SUPER DEXTRIN GEL je novinkou, ktorá sa svojimi vlastnosťami a účinkami podobá energetickému nápoju SUPER DEXTRIN, s tým rozdielom, že je vo forme gélu a je pripravený k okamžitému použitiu kedykoľvek počas výkonu.

Doporučujeme užívať na začiatku fyzickej aktivity alebo pred jej začiatkom. SUPER DEXTRIN GEL  je možné kombinovať s akýmkoľvek iným energetickým produktom EthicSport, vrátane nápoja SUPER DEXTRIN. 
Tento produkt je určený pro športovcov, ktorý starostlivo plánujú prísun energie a mal by byť prvím energetickým produktom, ktorý počas preteku alebo tréningu použijete. 
Jednoducho povedané: produkty SUPER DEXTRIN alebo SUPER DEXTRIN GEL sú poistkou proti energetickej kríze. 

Zmes SUPER DEXTRIN:

Táto špeciálna patentovaná formula využíva synergiu medzi látkami "Cluster Dextrin®" (HBCD = cyklické vysoko rozvetvené dextríny), Palatinose ™ (isomaltulosu) a maltodextríny s odlišnou dextrózovou ekvivalenciou (DE6 a DE18).
Prítomnosť HBCD a DE6 zaisťuje nízky osmotický tlak zmesi, čo umožňuje veľmi rýchle a účinné vyprázdňovanie žalúdka a následnú veľmi rýchlu absorpciu v črevách. Rôzne molekulárne štruktúry karbohydrátov uľahčuje postupné uvoľňovanie energie, čo umožňuje lepšie využitie vlastných energetických rezerv.
Zmes SUPER DEXTRIN® je patentovaná (Patent Pending) vďaka svojim inovatívnym vlastnostiam.

Prečo používať SUPER DEXTRIN GEL:

 1. SUPER DEXTRIN® GEL je špeciálna inovatívna zmes so sekvenčními sacharidami s vysokou a dlhou účinnosťou, je vhodná predovšetkým pre vytrvalostných športovcov počas intenzívnych fyzických aktivít.
 2. Unikátna zmes svojho druhu, v ktorej sa po dlhoročných vedeckých výskumoch po prvý krát podarilo skombinovať "vysoko rozvetvený cyklický maltodextrin"(HBCD) s izomaltulózou, maltodextrinom DE6 a maltodextrinom DE18
 3. Generuje postupný prísun glukózy
 4. Dodáva súčasne  4 druhy sacharidov s rôznymi fyzikálno-chemickými vlastnosťami.
 5. HBCD (vysoko rozvetvený cyklický maltodextrin) a maltodextrin DE6 znižujú osmotický tlak, čo pozitívne ovplyvňuje vyprázdnenie žalúdka, vďaka tomu rýchlou absorpciou v črevách a súčasne umožňujú tiež postupné uvoľňovanie vyššieho množstva energie do svalov.
 6. Oproti bežnému maltodextrinu znižuje táto špecifická zmes výkyvy inzulínu, čo umožňuje využitie vlastných energetických rezerv z tukov. 
  Príliš mnoho inzulínu negatívne ovplyvňuje energetický metabolizmus tukov.
 7. Tento produkt je vhodný pre vytrvalostných športovcov ktorí pri svojich výkonoch potrebujú postupné doplňovanie glukózy po dlhšiu dobu, aby zabránili energetickej kríze alebo postupnému znižovaniu výkonu.
 8. Rychlé a snadné použití i během intenzivního výkonu
 9. Patentovaná zmes
 10. Zmes SUPER DEXTRIN® je revolúciou v oblasti športovej výživy

 

SUPER DEXTRIN® GEL je bez kofeínu, aspartamu, neobsahuje lepok ani alergény.
Je vhodný aj pre osoby trpiace celiakiou alebo neznášanlivosťou lepku.


ĎALŠIE INFORMÁCIE: Cluster Dextrin a Palatinose

cluster-dextrin
HBCD (vysoko rozvetvený cyklický dextrín) predstavuje novú éru v oblasti energetických doplnkov pre športovcov. 
Vysoko rozvetvené cyklické dextríny sú evolúciou klasických maltodextrínov a svoju obrovskú výhodu majú obzvlášť pri intenzívnych a vytrvalostných fyzických aktivitách.
 
 
palationse-isomaltulose
Je špeciálny sacharid s nízkym glykemickým indexom, ktorý je ideálny pre vyvážené dodanie energie. Palatinose™, ktorého molekula sa nazýva isomaltulóza, je definovaná tiež ako "inteligentný cukor", poskytuje energiu vyváženým spôsobom (4 kcal / g). Palatinose ™ pomáha zlepšovať oxidáciu tukov počas fyzickej aktivity, čo umožňuje výbornú a predĺženú dodávku energie. Palatinose™ (isomaltulosa) sa získava zo sacharózy. cukrovej repy.

POUŽITIE A DOPORUČENÉ DÁVKOVANIE:

Maximálna doporučená dávka: 1-3 balenia denne.
Doporučujeme užívať na začiatku fyzickej aktivity alebo pred jej začiatkom. SUPER DEXTRIN GEL  je možné kombinovať s akýmkoľvek iným energetickým produktom EthicSport, vrátane nápoja SUPER DEXTRIN. 
Tento produkt je určený pre športovcov, ktorý starostlivo plánujú prísun energie a mal by byť prvím energetickým produktom, ktorý počas preteku alebo tréningu použijete. 

extra_shot_davkovani

ZLOŽENIE: Super Dextrin Gél, príchuť Apple-Lemon / jablko-citrón

Voda, cyklické vysoko rozvetvené dextríny (Cluster Dextrin®), izomaltulosa * (Palatinose®), fruktóza, kukuričný maltodextrin DE18, kukuričný maltodextrin DE6 (Glucidex®), prírodná aróma (ochucovadlá), citrónová šťava, koncentrovaný regulátor kyslosti: kyselina citrónová. Konzervační látka: sorbát draselný.
* Izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.


 NUTRIČNÉ HODNOTY |  Apple - Lemon / jablko - citrón

 

V 100 ml 

V 1 dávke 55 ml 

 Energetické hodnoty

 kcal

196

108

 kJ

833

459

 Priemerné hodnoty

 Tuky
 z toho nasýtené mastné kyseliny 

0 g
0 g

0 g
0 g

 Sacharidy
 z toho cukry

49 g
24 g

27 g
13 g

 Vláknina

0 g

0 g

 Bielkoviny

0 g

0 g

 Sol (Na x 2.5)

0.09 g

0.05 g


V súlade s prílohou II nariadenia UE 1169/2011

UPOZORNENIE

Doplnok stravy. 
Neprekračujte doporučenú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky
Potravinové doplnky nie sú  určené k použitiu ako náhrada za pestrú stravu

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu zdroju tepla a slnečnému žiareniu. Dátum expirácie sa vzťahuje na výrobok v neporušenom obale, ak je uložený podľa pokynov.


Výhody_superdextrinu