TESTOGEN 60 TABLET

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
 • 1 z 3
Stimulant hladiny testosterónu, pomáha dosiahnuť vysokú úroveň vytrvalosti a podporuje optimálne využitie kyslíka v bunkách.
DOPING+GLUTENlogo_vegan_ES100pxlogo_vegetarian_ES_100px
Dostupnosť Vypredané
Cena €26,66 bez DPH
€31,99
Kód tovaru 138
Značka EthicSport
Kategória Rastový hormón
Položka bola vypredaná...
 
TESTOGEN® je produkt pre športovcov obsahujúci Policosanol (BiocosanolTM), zinok, vitamín C, horčík, Tribulus Terrestris s 60% saponínov a prírodnými polyfenoly.
 
 • Tribulus Terrestris je vďaka obsahu steroidných saponínov prírodným stimulantom hladiny testosterónu.
 • Policosanol, zinok a vitamín C majú silné antioxidačné účinky.
 • Zinok tiež prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu.
 • Octacosanol (jeden z Policosanol v BiocosanolTM) pomáha k dosiahnutiu vysokej úrovne vytrvalosti a podporuje optimálne využitie kyslíka v bunkách (US patent 3031376; 24.apríla 1962).
 • Podľa odbornej literatúry ViNitroxTM (zmes polyfenolov) podporuje fyziologickú tvorbu NO v cievach, čím prispieva k optimálnej vazodilatáciu (rozšírenie ciev) a pomáha dosiahnuť maximálneho aeróbneho výkonu.

 

TESTOGEN® je prospešný pre jednotlivcov vykonávajúcich vysoko intenzívne silové športy alebo náročné vytrvalostné aktivity, najmä v období zvýšenej tréningovej záťaže.

Tento výrobok neobsahuje lepok, preto je vhodný aj pre ľudí trpiacich celiakiou alebo neznášanlivosťou lepku.


VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:
 
 • Testosterón je hormón, ktorý je prirodzene produkovaný v ľudskom tele, zásadne ovplyvňuje tvorbu bielkovín z aminokyselín v svalovej bunke (proteosyntézu) a vytvára pocit všeobecnej pohody a fyzickej zdatnosti.
 • Tvorba oxidu dusnatého (NO) je prvým krokom k vazodilatáciu (rozšírenie ciev). Pri každodennom tréningu je ťažké udržať optimálnu produkciu NO.
 
Odborná literatúra: W Zenebe, O Pechanová, R. Andriantsitohaina, Red Wine Polyphenols Induce Vasorelaxation by Increased Nitric Oxide Bioactivity, 2003, Physiol. LMBO. 52: 425-432S. Benito and Al, A flavonoid-rich diét increases nitric oxide production in rat aorta, British Journal of Pharmacology, 2000; 135: 910-916Folland JP. The influences of nitric oxide one in vivo human skeletal muscle properties. Acta Physiol Scand.2000.169.p: 141

ODPORÚČAME PRE:
 
 • všetkých, ktorí chcú podporiť svoju výdrž a obmedziť vznik únavy
 • všetkých, ktorí chcú zvýšiť svoju športovú konkurencieschopnosť
 • všetkých, ktorí chcú bojovať proti fyzickej a psychickej únave aj oxidačnému stresu

POUŽITIE A ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:
2 tablety denne.
Testogen je vhodné užívať pravidelne po dobu 2-3 mesiacov, následne 20 - 30 dní vynechať a potom cyklus opakovať.

ZLOŽENIE:
Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný plod) sušený extrakt s 60% saponínov; mikrokryštalická celulóza, oxid horečnatý, VinitroxTM (sušený extrakt semien Vinič, sušený extrakt plodov jablone domácej) s 95% polyfenolov, zinok glukonát, vitamín C (kyselina askorbová, stabilizátor: etylcelulóza), protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý; povrchovo aktívne látky: hydroxypropylmetylcelulóza, polyetylénglykol, mastenec; BiocosanolTM (sušený extrakt zo štiav cukrovej trstiny) 90% Policosanol, vitamín B6 (pyridoxín HCL), farbivá: E171, E172.

Untitled 10
* RHP: Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)

UPOZORNENIE:
Doplnok stravy. Vhodný pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.