Regeneračný nápoj RECUPERO EXTREME 50 G

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
 
  • 1 z 3
Extrémne účinný a komplexný produkt pre športovcov určený pre maximálnu regeneráciu po náročnom výkone. Obsahuje BCAA, ALAGLN, SENSORIL®, glutamín, vitamíny a elektrolyty.
DOPING+GLUTENlogo_vegan_ES100pxlogo_vegetarian_ES_100pxsensorylkq_165px
Cena €19,99 bez DPH
€23,99
Kód tovaru 111
Značka EthicSport
Kategória Regeneračné nápoje
Položka bola vypredaná...
 
Extrémne účinný a komplexný produkt pre športovcov s BCAA, L-alanín-L-Glutamín (ALAGLN), SENSORIL®, glutamín, VITAMÍNMI a elektrolytov. RECUPERO Extreme® je jednotkou vo svojej kategórii a je určený pre urýchlenie regenerácie a skrátenie doby zotavenia po náročnom fyzickom výkone. Pomáha telu rýchlo obnoviť bunkové živiny a energiu.
 
RECUPERO Extreme® obsahuje:
 
  • Vysoké dávky BCAA L-alanín-L-glutamín
  • (AlaGln) je moderný dipeptid, ktorý podporuje hydratáciu a regeneráciu. Tiež má pozitívny vplyv na výkon, najmä v horúcom počasí.
  • Sensoril® extrahovaný z adaptogénnu rastliny vítaním spavej (indický ženšen), vhodný proti fyzickej a psychickej únave, ktorý tiež napomáha k psychickej i fyzickej relaxáciu.
  • Glutamín (ochrana proti pretrénovaniu)
  • Vitamíny skupiny B (B1, B6, B12) a elektrolyty (Na, Ca, Mg, K) vďaka ktorým prispieva k zníženiu únavy aj vyčerpania a napomáha správnej funkcii svalov, podporuje normálny energetický metabolizmus.

 

Tento výrobok neobsahuje lepok, preto je vhodný aj pre ľudí trpiacich celiakiou.


ODPORÚČAME PRE:
 
  • všetky druhy športov
  • športovcov, ktorí absolvovali veľmi intenzívny tréning alebo závod a potrebujú efektívne zregenerovať

POUŽITIE A ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:
 
15-30 minút po výkone rozpustite 1 vrecúško v 250 ml - 300 ml vody.
 
recupero_davkovani

ZLOŽENIE:
 
Dextróza, sacharóza, maltodextrín DE6, L-leucín, regulátor kyselosti- kyselina citrónová, L-glutamín, L-izoleucín, L-valín, aroma- citrus, citran tridraselný, dibazický citrát horečnatý, uhličitan vápenatý, hydrogénuhličitan sodný, L- alanyl-L-glutamín (ALAGLN), farbivo: bazový prášok, kurkumín, kyselina askorbová- vitamín C, Sensoril® (štandardizovaný extrakt z koreňa Withania somnifera L. Dunal [indycký ženšen] podporený maltodextrínom s 8% withanolidů), kyanokobalamín (vitamín B12 ), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), tiamín hydrochlorid (vitamín B1).

Untitled 5
* RHP: Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)

UPOZORNENIE:
Potravina určená pre zvláštnu výživu. S cukry. Vhodné pre športovcov. Výrobok nenahradzuje pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte v priebehu tehotenstva a dojčenia ani dlhodobo bez odporúčania lekára. Výrobok nie je vhodný pre deti. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 
Hmotnosť 0.35 kg