SPORT COFFE 25 ML

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 2
Zmes kávy a sacharidov s 85 mg kofeínu pre doplnenie energie a povzbudenie počas športových aktivít.
DOPING+GLUTENlogo_vegetarian_ES_1logo_vegan_ES100px
Dostupnosť Skladom (40 ks)
Môžeme doručiť do
22.10.2019
Cena €1,66 bez DPH
€1,99    
Kód tovaru 162
Značka EthicSport
Kategória Profesionálna športová výživa
 
Šport Coffee obsahuje starostlivo vybranú zmes kvalitnej talianskej kávy a je obohatené sacharidy s rôznymi rýchlosťami absorpcie. Prítomnosť rýchlych sacharidov (fruktóza a dextróza) i pomalých sacharidov (maltodextrín a isomaltulóza) robí Šport Cofee vhodným produktom pre doplnenie energie a povzbudenie počas krátkych intenzívnych aj dlhých vytrvalostných športových aktivít. Šport Coffee poteší milovníkov dobrej kávy a zároveň
poskytne vysoko kvalitné energiu.
 
  • Talianska káva plná energie
  • Vysoký obsah kofeínu 85 mg
  • So 4 druhmi sacharidov
  • Bez konzervantov
  • Bez aspartámu

 

Informácie:
Tradičná káva sladená cukrom vytvára rýchlu energetickú reakciu, ale má vysoký glykemický index a rýchlu spotrebu. Šport Coffee kombinuje tradíciu kávy a vedecké skúsenosti v oblasti energetických potrieb športovcov. Výsledkom je inovatívny energetický produkt s chuťou kávy a 4 rôznymi sacharidy.
 
Tento výrobok neobsahuje lepok, preto je vhodný aj pre ľudí trpiacich celiakiou alebo neznášanlivosťou lepku.

ODPORÚČAME PRE:
  • všetky druhy športov
  • športovcov, ktorí potrebujú rýchlo a intenzívne doplniť energiu a to aj počas intenzívneho športového výkonu

POUŽITIE A ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

1-2 balenia denne. Užívajte kedykoľvek počas výkonu. Vďaka rýchlym i pomalým sacharidom je Sport Coffee vhodné počas krátkych intenzívnych aj dlhých vytrvalostných športových aktivít.

Tip: pri fyzických aktivitách do 1 hodiny odporúčame 1 balenie Sport Coffee bezprostredne pred alebo po začiatku aktivity.

extra_shot_davkovani


ZLOŽENIE:
Voda, maltodextrín, fruktóza, dextróza, isomaltulóza, lyofilizovaná káva (3%), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kofeín, prírodná aróma kávy.

 


Untitled 1_2


UPOZORNENIE:
Doplnok stravy. Nenahrádza pestrú stravu. Udržujte mimo dosah detí mladších ako 3 roky. Nepoužívajte v priebehu tehotenstva a dojčenia. Výrobok nie je vhodný pre deti. Neprekračujte dennú dávku kofeínu 400 mg. Nepoužívajte v kombinácii s alkoholom a tabakom a v prípade citlivosti na kofeín. Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Obsahuje kofeín (85 mg / 25 ml).
Hmotnosť 0.025 kg